Unpack Sewable LED-Strips

Op twitter zag ik de machine sewable LED-Strips voorbij komen van Steph Piper uit Australie. Ze zocht nog mensen die ze voor haar wilde testen. Nu dat wilde ik wel en via een DM had ik binnen 2 weken een envelop binnen met daarin 4 kleine soepele LED-stripjes met 8 lampjes, een knoopcel batterij en houder, speciaal conductive tape voor op kleding. De vrolijke duidelijke handleiding liet zien dat je de LED strips alleen pararel kan schakelen.

In eerste instantie heb ik ze met het speciale conductive tape en de knoopcel batterij aangesloten, hierna heb ik een een micro:bit gepakt en gekeken of ik ze ook aan de micro:bit kan hangen. Natuurlijk werkte dat, dus toen maar eens verzinnen wat ga ik er dan mee maken.

Ik had nog de Friday Kahlo stof over van een vorige project. Eerst een tekening gemaakt: waar komen de LED lampjes, wat is de plus en min en aan welke poorten van de micro:bit komen ze te hangen. Hierna was het een kwestie van naalden en conductive draad pakken. De draad ging erg soepel door de LED-stripjes heen, dus na twee uurtjes was het projectje klaar. Ik heb achterop drukknopen geplaatst waar ik de krokodillenkabels aan kan bevestigen.

Ik heb deze makecode voor de micro:bit gebruikt voor dit project.

Ik heb nog niet de prijs kunnen achterhalen, maar het werken met deze kleine soepele LED-strips werkt geweldig. Een volgende keer ze met een naaimachine verwerken.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.